נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

בניית אתרים חושפים הכל

בניית אתרים חושפים הכל

בניית אתרים

בשנים האחרונות התרחבו שימושיו השונים של האינטרנט, וכיום, בין שאר הפונקציות שלו, הוא משמש כפלטפורמה רחבה לפרסום עסקי. ניצול של זמינות המידע המקוון למגוון רחב של קהלים, הופך את האינטרנט ליעיל ואפקטיבי לקידום עסקים.

בניית אתרים

בניית אתרים פרסומיים לחברות ואתרים הינה כלי נפוץ ויעיל על מנת להרחיב את מעגל הלקוחות הפוטנציאליים. כיום אתר האינטרנט משמש תעודת זהות המעידה על טיב העסק הן מבחינה תכנית והן מבחינה ויזואלית.

התהליך של בניית אתרים אינו מסובך, אך הוא כולל מספר שלבים מכריעים. ראשית על מזמין האתר להגדיר מהו התקציב העומד לרשותו בבנייה וניהול שוטף של האתר. גם הגדרת מטרות האתר היעד הינם שלב חשוב בתהליך.

עריכת מחקר ואיסוף נתונים על אתרים דומים עשויה להוביל למסקנות שימושיות והפקת לקחים מטעויות רווחות. רק לאחר שהקונספט התוכני מגובש, פונה מזמין האתר למעצב על מנת לגבש ביחד אתו את הקונספט הוויזואלי, שחשיבותו אינה נופלת מגיבוש התוכן של האתר. על החזות של האתר להיות תואמת את שימושיו השונים. מטבע הדברים אתר של משרד עורכי דין או של מלון ייבדלו זה מזה הבדל ניכר.

בניית אתרים יכולה להיעשות באחת משתי השפות הנפוצות ביותר שנועדו לכך: html או פלאש. הפלאש מאפשר צפייה בסרטונים וקבצי קול באמצעות נגן, והדבר מאפשר לגולשים לצפות באנימציה וסרטונים ללא צורך בהמתנה עד שייטענו. הפלאש גם מאפשר להוסיף לאתר משחקים אינטראקטיביים ואנימציות, שתרומתם ביצירת חזות מושכת לאתר הינה רבה. החיסרון של תכנת פלאש הינו בכך שמנועי חיפוש לא מסוגלים לקרא מתוכה טקסטים, (בניגוד לשפת ה html) , לכן מומלץ לבנות אתר המשלב את שתי האופציות.

לאחר שתם שלב העיצוב והבנייה, האתר עובר לרשותה של חברת ניהול אתרים או לניהולו הישיר של בעל האתר. בשלב זה, ישנה עוד עבודה רבה: העבודה השוטפת כוללת את קידום האתר במנועי חיפוש, יצירת קשרים ושיתופי פעולה עם אתרים אחרים, עדכון שוטף של תוכן האתר וניהול פורומים. ההשקעה לא קטנה,אך עם זאת, בניית אתרים מוכיחה עצמה ככלי יעיל מאין כמוהו לקידום ופרסום עסקי.

עד כאן אנחנו מניחים שכבר הבנתם שתחום בניית אתרים הוא תחום לא מסובך וקליל לתפעול, עכשיו אתם בוודאי שואלים עצמכם, תוך גירוד בפדחת, מדוע אם כן, גובות חברות בניית אתרים סכומים לא מועטים עבור כל אתר. הפתרון והתשובה לא פשוטים כל כך לצערנו. חברות בניית אתרים עושות כמעט כל פעולה בפעם הראשונה, וכפי שכבר צוין, דינו של אתר למשרד עורכי דין אינו דין של אתר לבית מלון. לכל אתר הייחוד שלו, הפקדים שלו, והמאפיינים המייקרים את בנייתו.

הדרך הקלה ביותר להוזיל פרויקט בניית אתר מבחינתכם (ואולי זהו הטיפ החשוב ביותר שנוכל לתת לכם) תהיה לבחור מודל של אתר שחברת בניית אתרים כבר עשתה ולהזמין לאתר זה רק עיצוב חדש.
צור קשר 050-3838838
Designing Dreams Building Websites