נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

בניית אתר בפלאש

בניית אתר בפלאש

הינה פופולרית מאוד בעולם האינטרנט של היום. בעלי אתרים רבים מרגישים שהשימוש בפלאש מאפשר להם ליצור רושם של אתר חי, ויותר חשוב מכך - של אתר מקצועי. עם זאת, יש לזכור כי עולם בניית האתרים נימצא בטווח פרוץ בין תעשית קידום האתרים לבין הניסיון ליצור משהו חדשני, אומנותי ומקורי.

בניית אתר בפלאש

טכנולוגית הפלאש שייכת לצד השני של בניית האתרים בעוד תעשיית הקידום נוטה להתייחס לשימוש בפלאש בבנית אתר כסוג של נגע שיש לצמצם ככל האפשר. מקור הגישה השלילית הינו התכווננות מנועי החיפוש אל עבר הגולש ויצירת חווית גלישה נעימה, בניית אתרים בפלאש או ריבוי באנרים מהבהבים באתר נתפשים מפריעים מאוד לאותה חווית גלישה (עומס על העין, טעינה איטית וכו') ככלל אצבע בבואך לבנות אתר זכור כי כמה שפחות פלאש באתר - כך יותר טוב.

ניתן להשתמש בפלאש בכדי להדגיש הודעות חשובות, פלאש מטבעו מושך עין אך בשל העומס הכללי ברשת המשתמש הממוצע למד לא לראות אותם על כן יש לוודא שאם כבר נעשה שימוש בפלאש בעיצוב האתר יש להפיק ממנו את המירב ולמקם אותו היכן שקשה להתעלם ממנו אך להיסהר לא לספר איתו סיפור שלם וכי גודלו לא יעלה על רבע מהמסך , אם אתה מוכר מוצר - אל תלאה את הגולשים עם פרטים טכניים בפלאש - העצם את יכולות המוצר ועזוב את המפרט הטכני לדפיHTML וכמובן שאין לשים מידע העשוי להיות חשוב למנועי החיפוש, בסרטון הפלאש הם פשוט לא "סופרים" אותו.

למרות זאת, לפלאש יש גם נקודות טובות ושימוש נכון בפלאש יכול להפוך את חווית הגלישה באתר למשהו ייחודי ומעניין בניית אתרים הכוללים פלאש באופן מדוד וחכם יכולה להיות הגורם המכריע ביצירת רושם ראשוני טוב וזכרון חיובי אצל המשתמש, לכן הפתרון לבעיית הפלאש אינו הימנעות ממנה אלה למידת איפוק ושימוש נכון.
צור קשר 050-3838838
Designing Dreams Building Websites