נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

מדריך בניית אתרים

אם חשבתם לבנות אתר סביר להניח שפניתם למספר חברות על מנת לקבל הצעות מחיר ובטוח קיבלתם מחירים שונים ולא תמיד הצלחתם להבין מדוע יש הבדלים כל כך משמעותיים בסכומים שנדרשתם לשלם עבור אותו אתר בדיוק.

אי הבנה זו מובילה לאחת מ-3 טעויות נפוצות:
הבחירה הזולה – ללכת על ההצעה הכי זולה ולקוות לטוב.
שיטת עשה זאת בעצמך – כמה מסובך זה כבר יכול להיות, אני יעשה את זה לבד עם מערכת ניהול תוכן או משהו.
הבחירה היקרה – ללכת על הכי יקר בלי באמת לדעת אם זה מה שאתם צרכים.
אנחנו כאן בכדי להציע אלטרנטיבה.
בניית אתרים מקצועית היא תהליך שמתייחס למספר רב של גורמים שחלקם הגדול משתנה ומתעדכן כל הזמן:
השפה בה נכתב הקוד - (מילון מונחים)
אפשרויות קידום האתר במנועי חיפוש לאחר בנייתו - ( קידום אתרים)
רישום האתר למנועי חיפוש.
שימוש נכון בטכנולוגיית HTML5.
ממשק ניהול תוכן נוח.
חבילת אחסון נכונה - (אחסון אתרים)
בחירת שם המתחם ורכישתו - (רישום ורכישת דומיין)
עיצוב ממשק המשתמשים - ( עיצוב אתרים)

וזו רק רשימה חלקית כשעבור כל אתר, יש צורך להתאים את המידה של כל אלמנט וליצור תמהיל ספציפי שיעבוד עבור האתר, הגולשים בו וכמובן שגם עבורכם. לתמהילים שונים יש מחירים שונים.

פורמאטים מרכזיים לבניית אתרים:
אתר סטאטי - אתר שמתוכנת ומעוצב ע"י השירות המקצועי שבחרתם והוא מתאים בעיקר לאתרי תדמית קטנים שלא אמורים להשתנות לאורך זמן. במקרה וכן תצטרכו לשנות את התוכן תאלצו לפנות שוב לחברה המקימה ולבקש מהם לערוך את השינוי, לרוב בתוספת תשלום. עם אתרים סטאטיים הבדלי המחירים בין החברות השונות נובעות בדרך כלל מרמות עיצוב שונות ושימוש בHTML5 , רספונסיבי (מייקר).

אתר דינאמי - פורמט ניתן לשינוי שמתאים לכל סוגי האתרים, כשלכל חברה יש את מערכות עדכוני התוכן שלה אותן היא פותחת בפני הלקוחות שלה בכדי שאלה יוכלו לו לעדכן תכנים ותמונות בבצורה פשוטה יחסית מכל מחשב. מערכות אלו המבוססות אפליקציות web ובסיסי נתונים והגישה אליהן מתבצעת באמצעות שם משתמש וסיסמא.

עם אתרים סטאטיים הבדלי המחירים ביו החברות נובעות ממערכות הניהול והיכולות שלהן. יש המון חברות שמספקות מערכות תוכן מובנות שמאוחסנות על שרתי החברה, במקרים כאלה עלות הקמת האתר היא נמוכה מאוד אבל אחזקת האתר באופן שוטף יקרה משמעותית. חשוב לציין שבמערכות מהסוג הזה לא תהיה לכם בעתיד את האפשרות לגשת אל קבצי האתר לבד וכמעט תמיד תהיו מחויבים להמשיך לאחסן את האתר על שרתי החברה ללא יכולת ממשית לפנות למאחסן פרטי.

כל אלה מהווים חסרונות משמעותיים שכדאי להביא בחשבון: נניח והאתר שלכם גדל באופן משמעותי אתם תדרשו להגדיל את נפח האחסון והתעבורה וכשהמחיר שתתבקשו לשלם עלול להיות לא פרופורציונאלי ביחס למאחסנים אחרים .בנוסף, במערכות שכאלה לרוב תדרשו לעצב את האתר בעצמכם כשעבור עיצוב מקצועי אותה חברה תגבה מכם מחיר נוסף. יש גם חברות רבות שמציעות בחירת עיצוב מתוך מגוון של עיצובים מוכנים תמורת תשלום נמוך יחסית, אבל בעולם בו ייחודיות ומקוריות הם ערכים חשובים, אי נראה לכם שהצרכנים שלכם יגיבו אם האתר שלכם יראה בדיוק כמו האתר בו הם ביקרו ליפני כמה שעות?

מה כולל שירות בניית אתרים עם סטודיו SSD:
אפיון של המערכת הדרושה לכם תוך התאמה אישית לכל לקוח, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם משלמים רק על מה שאתם צריכים אתרים סטאטיים ו/או דינאמיים מותאמים עם עלות הקמה ועיצוב חד פעמית.
מערכות ניהול תוכן – על סמך ניסיון רב ובהתאמה מלאה לאפיון נבנה יחד מערכת עדכוני תוכן שתתאים למנהל האתר ותשרת אותו על הצד הטוב ביותר.

כשבחירת חבילת האחסון ומיקומה תלוי אך ורק בכם!

שילוב סרטוני פלאש מתקדמים בדרך שאינו פוגעת בקידום האתר אצל מנועי החיפוש
תמיכה והתאמה מתמשכת, גם לנוכח צרכים שלא זוהו בשלבים המוקדמים.
אנחנו כאן, לשרותכם.

נשמח לעמוד לראשותכם ולענות לכל שאלה.
צור קשר 050-3838838
Designing Dreams Building Websites