נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

עיצוב אתרים חכמים

עיצוב אתרים חכמים
עיצוב אתרים חכמים מצריך שיתוף פעולה מלאה בין שירות העיצוב לבין בעל האתר כשלאורך כל התהליך חשוב לזכור מי מבין במה ולכבד זה את תחומו של זה.
לא חסר אתרים עם תכנים מצוינים שנופלים בגלל עיצוב לקוי, או פורטלים שלא זוכים לתנועה בגלל הפונקציונאליות הגרועה שלהם ואלו הם כמובן מקרי קצה, ברוב המקרים הליקויים יהיו פחות ברורים, אבל עצם העבדה שהם שם ייגרמו לגולשים שכבר מגיעים אל אותו אתר להצביע בעכבר ולהמשיך הלאה תוך שניות.
הנה כמה עובדות ועצות לגבי עיצוב אתרים חכמים:
עיצוב אתרים חכם הוא עיצוב שנבנה על הבנת הרצונות של הלקוח וקהל היעד שלו. החל מהעדפות צבעים ועד לתחושה הכללים שהם רוצים ליצור באתר.
עיצוב גראפי טוב יכול להבליט את מה שחשוב באמצעות עזרים ויזואליים ואלמנטים גראפיים.
עיצוב אתרים דורש תכנון והרבה יצירתיות, בעלי עסקים יעשו נכון אם ישאירו את עבודת העיצוב למעצב ויישארו פתוחים לפידבק שלו.
בעלי עסקים לא צריך לפחד לומר את דעתם בנגע לעיצוב, סה"כ מדובר באתר שלכם חשוב שתהיו מרוצים אך עם זאת חשוב להכיר בכך ששילמתם לאיש מקצוע מסיבה מסוימת
אתר שמציע לגולשים תפריטי ניווט נוחים ומגרה את הגולשים ויזואלית, סופו להצליח.
חבל להתפשר, עיצוב אתרים אפקטיבי דורש מיומנות ויצירתיות ברמה שתמצאו רק אצל אנשי מקצוע.
אולי זה נחמד לחסוך כמה שקלים ולהתפשר על תהליך העיצוב אבל צעד כזה עלול לעלות לכם ביוקר.
עיצוב אתרים היא למעשה שפה, שפה שנוצרה וממשיכה להיווצר עם הזמן, היא כוללת שימוש נכון במבניות, בפלטות צבעים, הבלטות, סרטוני פלאש, אפקטים מיוחדים ועוד שלל עזרים שנועדו ליצור אינטראקציה כלשהי עם הגולשים. עיצוב אתרים חכם יצליח למצות את כל האלמנטים הללו וליצור את התדמית הרצויה לבעלי האתר תוך שניות ולהניע את מבקרי האתר לפעולה תוך לא הרבה יותר מזה.
צור קשר 050-3838838
Designing Dreams Building Websites