נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

עיצוב אתר חכם כתבה

עיצוב אתר חכם

עיצוב אתרים – כי המראה כן קובע
כשאנו מתכננים לבנות אתר עבור בית העסק שלנו, אחד הדברים שכדאי לנו להקפיד עליהם הוא שהאתר יעביר את המסר שאנו מעוניינים שהוא יעביר וישמש כפנים של בית העסק שלנו לכל דבר.
בניית אתרים

זה לא מספיק שהאתר יהיה מקודם במנועי החיפוש ויכלול תוכן דינאמי ואיכותי, בשביל שאנשים הגולשים בו, יגיעו למצב שהם בכלל קוראים או לפחות מעיינים בתכנים הנמצאים בו, על האתר להיות נעים להם לעיניים. מהסיבה הזאת כשבונים אתר חשוב גם להקפיד על עיצוב אתרים.

עיצוב אתרים – מיתוג זהה לזה של בית העסק
כשבונים אתר אינטרנט חשוב מאוד גם להתמקד בכל הנושא של עיצוב אתרים נכון ומושקע. בסופו של דבר האתר אמור לשרת ולספק מידע אודות בית העסק שלכם ובמידה מסוימת גם לשמש כפנים שלו.

לכן, חשוב שהאתר יעביר את מה שאתם רוצים שבית העסק יעביר ושאופן המיתוג של האתר יהיה זהה לאופן המיתוג של בית העסק. לדוגמא, אם בית העסק שלכם ממותג ככזה המשדר יוקרתיות ואלגנטיות, חשוב לדאוג שגם אתר האינטרנט של בית העסק ישדר את אותו הדבר ויעביר את אותו המסר. דבר נוסף אשר חשוב להקפיד עליו בכל הנושא של עיצוב אתרים, הוא הלוגו של בית העסק ושילובו בצורה נכונה באתר.

עיצוב אתרים – בשביל שהלקוחות יישארו
לכל הנושא של עיצוב אתרים, יש חשיבות גדולה בשיווק בית העסק בכלל ושיווק וקידום אתר האינטרנט בפרט. מחקרים רבים הוכיחו שאנשים יעזבו מהר מאוד אתר אינטרנט אשר מעוצב בצורה לא מזמינה ולא נעימה לעיניים וזאת למרות שקיים סיכוי שהתכנים באתר מאוד יעניינו אותם ויהיו רלוונטיים לגביהם.

עיצוב אתרים – שמים דגש על העיצוב
לסיכום, כשאתם מחליטים לבנות אתר לבית העסק שלכם, חשוב לקחת בחשבון את כל הנושא של עיצוב האתר ולהשקיע בו ככל שניתן. אז נכון, שלעיתים יהיה מדובר בהשקעה כספית מעט יותר גבוהה ממה שאולי תכננתם מלכתחילה, אבל מדובר בחלק חשוב ממיתוג בית העסק שלכם ומיתוג נכון ימשוך לבית העסק שלכם יותר גולשים בעלי פוטנציאל להפוך ללקוחות שמהר מאוד יחזירו את ההשקעה.


על מה חשוב להקפיד באתר תדמיתי?
בשביל שאתר תדמיתי אכן ישרת את מטרותיו ובכדי שאתם, בתור בעלי בית העסק, תקבלו תמורה ראויה לכספכם, חשוב להקפיד על מספר דברים גם בשלב בניית האתר וגם בהמשך בשלבים של תחזוקת האתר.

דבר ראשון שחשוב להקפיד עליו הוא שיהיה מדובר באתר נעים לעין וידידותי למשתמש, חשוב לזכור שלפעמים כל המוסיף גורע ואין צורך להגזים עם פונקציות עיצוביות אשר יכולות להסית את העיניים של המשתמש מהעיקר.

דבר נוסף שחשוב לשים עליו דגש, הוא תוכן האתר, מכיוון שמדובר באתר תדמיתי, חשוב שהתוכן יהיה מעניין, תמציתי ומעביר כמה שיותר פרטים אודות בית העסק ללא התפלספות וכבדות מיותרת.

בהמשך, חשוב מאוד להקפיד על עדכונו של האתר ודאגה לקידומי במנועי החיפוש השונים, בכדי להקל על הגולשים להגיע אליו.
צור קשר 050-3838838
Designing Dreams Building Websites