נמצאו 0 חדרים באזור שלך!

עיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתר עלול להישמע תהליך מורכב וארוך אבל למעשה מדובר בתהליך יצירה מהנה שיעזור לכם להקים את האתר שאתם רוצים, תהליך שייקח את העסק שלכם מהעבר אל העתיד עם נוכחות אינטרנטית מקצועית.
אם בחרתם בתבונה את החברה שתספק לכם את השירות סביר להניח שהתהליך, בניגוד לתהליכי עבודה אחרים גם יסב לכם סיפוק ואושר גדול בקבלת המוצר המוגמר.

אין ספק שהחלק החשוב ביותר בכל התהליך הוא אפיון נכון והבנת צרכי הגולשים שלכם , רצוי מאוד להסתמך על בעלי המקצוע בכל תהליך קבלת ההחלטות , לחברות לעיצוב ובניית אתרים מקצועיות יש את כל הכלים שיוכלו לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר.

10 הדיברות להקמת אתר חדש או
התהליך הממולץ לעיצוב ובניית אתרים:
1. בחירת שם מתחם
2. בחירת מאחסן
3. אפיון האתר (רצוי לפרטי פרטים
4. הגשת האפיון לחברת בניית אתרים
5. קבלת הסכם עבודה ולוחות זמנים
6. עיצוב האתר וממשק משתמש
7. אישור העיצוב ע"יי הלקוח
8. בניית האתר והקמת המערכת
9. הדרכה והזנת תכנים
10 . להשוויץ באתר החדש ולפרסם בפייסבוק

אפיון – המפתח לכל תהליך עיצוב ובניית אתרים:
אפיון נכון ומקצועי יענה על הרבה שאלות כבר בנקודת הפתיחה ויחסוך לא מעט עיקובים בדרך שנובעים מחוסר בהירות, חוסר מיקוד וכו'. לחברות עיצוב ובניית אתרים מקצועיות יש את כל הכלים לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות בעניין הזה וכדאי מאד להסתייע בשירותיהן.

אם אתם רוצים להניע את תהליך האפיון של האתר שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות מענה על השאלות הבאות:
מה תפקידו של האתר?
מי קהל היעד שלכם?
מה התקציב שלכם?
כיצד הייתם רוצים שהאתר יראה?
בנוסף, יעזור לכם מאד אם תצליחו למצוא דוגמאות של אתרים דומים לאתר אותו אתם מבקשים להקים.
כמובן שאין צורך להיכנס לכל הפרטים הטכניים, את זה כבר יעשו אנשי המקצוע, אבל אם תענו על השאלות שהבאנו כאן תוכלו לגשת אליהם עם בסיס טוב עליו אפשר לבנות אתר איכותי, אפקטיבי ואסטטי.

בחירת חברה לעיצוב ובניית אתרים:
הדרך הטובה ביותר לבחירת סטודיו לעיצוב ובניית אתרים היא לקבל המלצה מלקוח מרוצה של אותה חברה. אל תהססו לפנות ללקוחות קיימים של אותה חברה ולשאול אותם מספר שאלות שיתנו לכם מושג לגבי איכות השירות שאתם הולכים לקבל. הרי בדיוק כמו שלא הייתם בוחרים אדריכל רק על סמך הצעת מחיר או שיחת טלפון אין לבחור שרות עיצוב ובניית אתרים על סמך מידע שכזה.

כשבוחנים חברות רלוונטיות הכי חשוב לשים לב לתיק העבודות ולעבור על מספר אתרים שהם בנו, לבדוק כיצד הם מתפקדים, האם הם נוחים לשימוש, האם העיצוב מתאים למטרה ונעים לעין וכו'. אם התשובה היא חיובית, זה הזמן ליצור קשר אם נציג המכירות של החברה ולשלוח לו את האפיון שהכנתם מראש יחד עם בקשה להצעת מחיר.

מעורבות בתהליך העיצוב והבנייה:
חשוב מאוד שתהיו מעורבים בכל שלבי תהליך קבלת ההחלטות ותאשרו כל שלב לפני הביצוע בפועל, שיטת העבודה הזו תחסוך גם לכם וגם לבוני האתר זמן יקר. המעורבות יכולה להיות מהנה מאוד ומפרה לכל הצדדים , אבל זכרו שלעיתים מדובר בתהליכים טכניים מורכבים ובמקרים כאלה עדיף להשאיר את ההחלטות הטכניות בידי אנשי המקצוע.
ב ה צ ל ח ה !
צור קשר 050-3838838
Designing Dreams Building Websites